Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Komunikat

Komunikat

 

Drodzy Rodzice!

W związku z trudną sytuacją epidemiczną, zwiększoną zakaźnością i nasileniem się zachorowań, od poniedziałku7.02.2022r. wprowadzamy dodatkowe procedury bezpieczeństwa. Prosimy rodziców o przyprowadzanie dzieci tylko do przedsionka, gdzie dziecko będzie odebrane przez nauczyciela lub osobę z obsługi przedszkola rodzic nie wchodzi do szatni. Przed odebraniem dziecka z przedszkola należy użyć dzwonka w przedsionku lub zadzwonić pod nr 83 345 00 20 i czekać przed wejściem do szatni.

Opłat za przedszkole będą przyjmowane przez p. intendent w szatni codziennie od godz. 13.00 do 15.00, do dn. 10.02.2022r. Nie będzie możliwości wnoszenia opłat rano, ze względu na dużą liczbę osób przyprowadzających dzieci.

        Jednocześnie informujemy, że jesteśmy otwarci na Państwa problemy, uwagi i sugestie dotyczące usprawnienia pracy przedszkola, zwłaszcza w czasie pandemii, dlatego prosimy o zgłaszanie ich bezpośrednio do wychowawców, wicedyrektora ds. przedszkola p.Doroty Panasiuk lub dyrektora ZPO p.Jadwigi Zabłockiej - Juszczuk.

Z poważaniem Dorota Panasiuk

Przypominamy Wewnętrzne Procedury Bezpieczeństwa obowiązujące w czasie pandemii w przedszkolu, dokument zamieszczony jest poniżej. 

Data dodania: 2022-02-04 08:14:26
Data edycji: 2022-02-04 08:24:55
Ilość wyświetleń: 255

“Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej