Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Dzień Kropki

Dzień Kropki

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, którego celem było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia i działania. Przedszkole zamieniło się w wesołą, przyozdobioną kropkami przestrzeń.

W ciągu dnia dzieci dowiedziały się, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności czy talent. Starsze przedszkolaki usłyszały opowiadanie jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti (link do opowiadania "Kropka"). Kropki gościły także w zabawach ruchowych jak i matematycznych. Dzieci skakały obunóż do krążków gimnastycznych, bawiły się z kolorowymi piłkami do piosenki „Kropka”, układały pary z kropki a także wykonały plastyczne kompozycje z kółek różnej wielkości i koloru rozwijając przy tym swoje twórcze myślenie i kreatywność. W salach odbyła się także mini sesja zdjęciowa. Na zakończenie każde dziecko otrzymało order uśmiechniętej kropki.

Tego dnia było bardzo kolorowo i wesoło. Mamy nadzieję, że akcje i zajęcia tego typu ukształtują w dzieciach pozytywny obraz siebie zgodny z hasłem: „Wierzę w siebie, jestem pomysłowy”. Zapraszamy do Galerii.

Data dodania: 2022-09-16 15:49:40
Data edycji: 2022-09-17 13:30:55
Ilość wyświetleń: 465

“Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu”

Robert Fulghum

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej